gabinet psychologiczny


"Pani Karolino codziennie, zarówno w życiu zawodowym i w prywatnym odczuwam zmianę, której Pani pomogła mi dokonać. Czasami sama siebie zadziwiam. Żyje mi się lepiej, a to wszystko dzięki Pani. BARDZO DZIĘKUJĘ za nową JA. Pozdrawiam serdecznie" - Iwona

Zobacz więcej opinii

mgr Emilia Gostomska

tel. 721-103-781

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychodietetykiem i doradcą zawodowym. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia, studia podyplomowe na kierunku psychodietetyka, wychowanie do życia w rodzinie oraz doradztwo zawodowe i edukacyjne. Jestem członkiem nadzwyczajnym w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, gdzie ukończyłam 4-letni kurs terapii systemowej oraz wiele innych szkoleń, doświadczeń własnych i warsztatów. Od 20 lat pracuję z dorosłymi i młodzieżą.

Obszar moich zainteresowań zawodowych to szeroko pojęta zmiana – w sferze relacji partnerskich i rodzinnych, samorozwoju i zachowań zdrowotnych. Pracuję w nurcie terapii systemowej, towarzyszę klientowi przy odczytywaniu swoich potrzeb, znajdowaniu nowych kontekstów i zyskaniu nowej perspektywy patrzenia na siebie i relacje z innymi, zachęcam klienta do odkrycia i wykorzystywania własnego potencjału. Moja wiedza i doświadczenie zawodowe pozwala mi na udzielanie wsparcia w sytuacjach kryzysowych, problemach z lękiem, obniżonym nastrojem, radzeniem sobie ze stresem. Pracuję z klientami indywidualnymi i parami, swoją ofertę kieruję do osób przeżywających kryzysy związane z różnymi wydarzeniami życiowymi, trudnościami w relacjach i komunikacji, obniżoną samooceną, poczuciem braku wpływu na swoje życie.

W obszarze psychodietetyki współpracuję z klientami nad zyskaniem zdrowej relacji z jedzeniem, radzeniem sobie z emocjami - tzw. „zajadaniem stresu”, problemach z utrzymaniem motywacji i wytrwałością oraz ze zniechęceniem, które często pojawia się po wielu próbach zmiany nawyków żywieniowych.

Jeżeli czujesz, że sytuacja, w której się znajdujesz, jest dla Ciebie trudna, że potrzebujesz zmiany, zapraszam do współpracy.